Vážení členové klubu, tatrováci, příznivci veteránů a kamarádi!

Chci vám všem poděkovat za řádné zaplacení členských příspěvků, které se vám vrátí formou volného vstupného či jiných aktivit na srazech, které pořadáme, včetně povinného poplatku Autoklubu ČR.

Blíží se členská schůze, která se bude konat 15.3.2014 ve 14 hodin, v autoklubu v Opletalově ulici. Budu rád, když dorazíte v hojném počtu - prostě všichni, kdo můžete.

V letošním roce plánujeme uspořádat, tak jako v minulých letech, dva naše klubové srazy. Bylo by fajn, kdybyste i vy sami přišli s nějakým nápadem ve svém regionu nebo věděli o nějakém pěkném místě, něčím i technicky zajímavým, kde můžem tyto srazy uspořádat a pěkně si ten víkend užít.

Už se zas těším, až uvidím to hejno tatrovek 613, jak burací se svými osmivalci krajinou :-)

Připravte si pár nápadů na schůzi, kde bude prostor je projednat. Dále věnujeme prostor informacím o novem vedení a změnách v klubu, testační komisi a dalších smělých plánech našeho klubu. Sledujte, prosím, naše stránky, ale i facebook, kde vás budeme včas a s přehledem informovat o veškerém dění a plánech v klubu. Jakékoliv připomínky mi posílejte na email jir.mojzis@seznam.cz a já je nějak zpracuji.

Venku je na zimní období celkem teplo, tak nezapomeňte na své miláčky v garáži a věřte, že v létě se zeptají, co jste v zimě zanedbali na údržbě :-)

Těším se na brzkou shledanou!

Jiří Mojžíš,
t.č. předseda