Krásný nový rok 2018 všem tatrovákům!

Tento rok je pro náš klub významný, oslavíme totiž 20 let od jeho založení.

Tomu přizpůsobíme i organizaci našich dvou srazů, které budou v tomto duchu tematicky motivované a plné klubové historie.

Termíny budou velmi podobné jako minulý rok, začneme prvním srazem v květnu (od 11.5. do 13.5.2018) a druhý bude během září nejspíš v Kopřivnici, kam bychom se periodicky po pěti letech chtěli vracet do rodiště naší oblíbené značky.

Vše si ještě upřesníme na členské schůzi, která se bude konat 10.3.2018 v 10 hodin v Autoklubu ČR (Opletalova 29, Praha 1), kam bych vás chtěl tímto všechny pozvat. Na programu bude: malé občerstvení, volba nového předsedy, rozdání nových klubových karet, informace o činnosti testační komise a dalšího dění kolem veteránů.

I nadále mi můžete posílat vaše náměty a postřehy k organizaci nebo vedení našeho klubu.

Již se těším, až se počasí umoudří a zase se budeme potkávat se všemi milými přáteli na některých našich nebo i jiných veteránských srazech a akcích.

S pozdravem

Jiří Mojžíš
předseda